top of page

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

LTM ENGINEERING to młody i dynamiczny zespół tworzony przez inżynierów, którzy do każdego zadania podchodzą  w sposób profesjonalny  i kompleksowy. Zdobyte doświadczenia i wiedza podczas współpracy z licznymi zespołami projektowymi pozwoliły na stworzenie jednostki projektowej zajmującej się budownictwem: mieszkaniowym (domki, budynki wielorodzinne, kamienice), komercyjnym (sklepy wielkopowierzchniowe, magazyny), przemysłowym (zbiorniki) oraz zabytkowym ( obiekty sakralne, kamienice, muzea).

          

Opracowujemy pełną dokumentację projektową branży konstrukcyjnej (projekty budowlane, wykonawcze, montażowe  i warsztatowe). Na życzenie naszych Partnerów wykonujemy dokumentacje projektową również w standardzie BIM (Building Information Modelling).

LTM

​Naszą misją jest wyjście naprzeciw ciągle rosnącym wymaganiom w branży budowlanej. Dzięki ścisłej współpracy z Politechniką Krakowską jesteśmy w stanie podjąć się wykonania nawet najbardziej wymagających projektów. Projektujemy konstrukcje żelbetowe, zespolone, sprężone i stalowe. Zapewniamy optymalne rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe zaprojektowanych przez nas obiektów. Opracowywana przez nas dokumentacja, jej zakres i poziom szczegółowości każdorazowo jest dostosowywane do indywidualnych wymogów i standardów Klienta.

Tworzymy dokumentację rysunkową również w 3D, dzięki czemu minimalizujemy prawdopodobieństwo wystąpienia pomyłek oraz mamy możliwość wykrycie ewentualnych kolizji jeszcze na etapie projektowania. Sporządzona przez nas dokumentacja  wraz z pełnymi modelami 3D konstrukcji, udostępniana jest Inwestorom i Wykonawcom w ogólnodostępnym  formacie zapisu dokumentów *.pdf. 

Kotwica na drugiej str.
the team

NASZ ZESPÓŁ

mgr inż. Tomasz Sadowski

mgr inż. Łukasz Ślaga

inż. Krystian Tylek

inż. Dawid Starzec

NAJBLIŻSI WSPÓŁPRACOWNICY

dr hab. inż. Wit Derkowski

bottom of page